اگر قصد سرمایه گذاری مستقیم بروی تبیزینس خود و یا سرمایه گذاری در یکی از پروژه های زیر مجموعه مرا کز منطقه ای (Regional Center) به منظور اخذ اقامت دائمی (گرین کارت) آمریکا را دارید ، دفتر ما می تواند کلیه اطلاعات و مشورت های لازم را به رایگان در اختیارتان قرار دهد.

در ارتباط با پرونده های گرین کارت از طریق سرمایه گذاری (EB-5)، انتخاب پروژه برای انجام سرمایه گذاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تیم ما با داشتن بیش از ۱۰ سال تجربه ونظرات بر صد ها پرونده موفق میتواند اطلاعات مالی و فنی مربوط به پروژه ها را بررسی کرده و شما را در انتخاب بهتر یاری نماید. همچنین در صورتی که برای انتخاب وکیل مهاجرت اطلاعات کافی در اختیار ندارید و یا دچار تردید هستید، شما را با وکلای امور مهاجرت که دارای تجربه موفق در زمینه پرونده های سرمایه گذاری هستند آشنا نموده و به عنوان مشاور شما در تمامی مراحل در کنارتان خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تکمیل فرم ارزیابی محرمانه ، علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره، از تازه تریین خبرهای مرتبط با این نوع ویزا مطلع شوید. همچنین می توانید با شماره تلفن 7999 423 312   و یا پست الکترونیک info@onyxeb5.com با ما در ارتباط باشید.